Możliwość komentowania ŁKS Łazy vs MKS Victoria Parczew – podsumowanie została wyłączona
3031

🔥Wygrana w Łazach 👌 !

Łks Łazy 1 – 3 MKS Victoria Parczew

Mamy kolejny komplet punktów – tym razem na tapecie drużyna z Łaz ! Lekko nie było , ale najważniejszy – cel osiągnięty 3 oczka pojechały do Parczewa!

‼️W szerokim skrócie : ok15’ wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Kacpra Pietruszewskiego ⚽️(foto.pierwszy z lewej) , potem mieliśmy swoje bardzo dobre sytuacje aby podwyższyć wynik (strzał w słupek czy poprzeczkę, bądź parada bramkarza) jednak brakowało skutecznego wykończenia ! Ekipa gospodarzy może więcej utrzymywała się przy piłce ale brakowało konkretów na naszej połowie ! Aż do 44’ – wtedy przy biernej postawie zawodników ze środka boiska Victorii -zawodnik ŁKS-u zdecydował się na strzał i wyrównał stan rywalizacji ! 1-1 do przerwy…

Po niej trzeba przyznać że działo się ! Gospodarze mogą mieć chyba pretensje sami do siebie że nie strzelili na 2-1 czy więcej bo mieli sporo b.dobrych sytuacji lecz albo fatalnie pudłowali albo w bramce pewnie bronił Kuba Krzewski albo z Linii bramkowej wybił piłkę Marcin Chilimoniuk (dużo szczęścia po naszej stronie)! My za to szybka konterka na Felka i faul bramkarza w obrębie szesnastki! 60’ sędzia dyktuje karnego , egzekutor Albert Chomiuk ⚽️ nie myli się, daje prowadzenie w tym meczu ! Emocji nie brakowało bo zespół gospodarzy nie odpuszczał ! z przodu szarpał i dwoił się 😎Kacper Waniowski i widać chciało mu się wygrać ! Nasz napastnik wyłożył w 90’ piłkę Chomiukowi ⚽️ a ten wzorowo wykończył i ma kolejny dublet w okręgówce ! Prwadopodbnie był to ostatni mecz Felka – nic nie strzelił i zapowiedział koniec Kariery 🤷🏻‍♂️ !

Solidny mecz w obronie i skutecznie w ataku. Lekko nie było , obyło się bez kontuzji i w dobrych humorach Victoria wracała do Parczewa !

Gratulacje Drużynie 👏👏👏– za tydzień u siebie mecz z KS Az-Bud Komarówka Podlaska – prawdopodobnie zaczniemy o 11.