Młodzieżowy weekend

      Możliwość komentowania Młodzieżowy weekend została wyłączona
styczeń 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Żak młodszy:

Turniej Sportico Best Cup w Lublinie

Trener Łukasz Zacharczuk:

„W niedzielę nasz zespół wziął udział w turnieju dla grupy skrzatów, choć jesteśmy grupą żaka młodszego mamy również zawodników młodszych dla których była to świetna okazja do rywalizacji z rówieśnikami.

Tego dnia rywalizowaliśmy z zespołami z Lublina (Campi Sportivi, Unia, gospodarz – LSP Best), KS Ciecierzyn, Akademia Footbolisty Głusk oraz Górnikiem Łęczna.

Dla większości był to pierwszy turniej w życiu, turniej na którym chłopcy potrafili zdobywać bramki a przede wszystkim świetnie się bawili.

Niestety tego dnia nie mogłem być z drużyną na turnieju jednak na wysokości zadania stanęli rodzice na czele z naszym wolontariuszem Panem Piotrem, wszystkim obecnym bardzo dziękuję za pomoc, organizacje i wspieranie naszych małych piłkarzy.

Chłopakom gratuluję występu, szczególnie cieszy mnie ich radość z gry i udziału w turnieju.

Dziękujemy LSP BEST za zaproszenie i super turniej.”

Orlik starszy i młodzik młodszy

Obie grupy w ten weekend rywalizowały podczas turnieju Santa Cup w Międzyrzecu Podlaskim.

Podopieczni trenera Piotra Krzewskiego – orlicy starsi rywalizowali w sobotę natomiast grupa młodzika młodszego prowadzona przez trenera Andrzeja Kopińskiego zawody rozgrywała w niedzielę.

Nasze zespoły miały okazję rywalizować z zespołami z Białegostoku, Siemiatycz, Sokołowa Podlaskiego, Radzynia Podlaskiego, Kąkolewnicy, Trzebieszowa, Łukowa, Białej Podlaskiej oraz gospodarzem UKS „Dwójka” – Akademia Piłkarska.