Sobota:

LKS Milanów – Victoria Parczew 3:4

Środa:

Victoria Parczew – LOBOS Biała Podlaska 10:0

„Sobotnie zakończenie rozgrywek ligowych w Milanowie miało słodko – gorzki smak. Zwycięstwo jedną bramką może cieszyć jednak samo spotkanie było dość słabe, to drużyna z Milanowa lepiej prezentowała się na boisku. Gratulacje dla chlopaków za wynik a mecz może być tylko motywacją do dalszej pracy na treningach byśmy lepiej wyglądali na boisku.

W środę sparing z Lobos patrząc na wynik okazał się jednostronny jednak na boisku trzeba było zapracować na ten rezultat. Bardzo dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu, fajne próby rozgrywania piłki i swietna skuteczność. Do tego pewne interwencje naszego golkipera sprawiły, że na przerwę schodziliśmy z wysokim prowadzeniem.

Druga połowa zdecydowanie bardziej wyrównana, gra była mniej „poukładana” z naszej strony jednak było to efektem wielu zmian pozycji zawodników tak by każdy zagrał w różnych miejscach na boisku.

Sparing bardzo pożyteczny, zakończony w dobrych humorach, jest jeszcze dużo elementów do poprawy jednak dzisiaj nasza gra wyglądała naprawdę dobrze.

Dziękuję zespołowi Lobos za przyjazd i super mecz a naszym chłopakom za dobry mecz, który pokazał, że potrafimy fajnie i skutecznie grać w piłkę.”

Borys Adamowicz⚽️

„Po dobrym meczu z naszej strony wygrywamy bardzo pewnie. Pierwsze 20 minut spotkania nie najlepsze z naszej strony mimo, że częściej utrzymywaliśmy się przy piłce ciężko było stworzyć sytuacje bramkową. Jednak od tego momentu zaczęliśmy coraz częściej zagrażać bramce przeciwnika, a nasza gra z minuty na minutę zaczęła wyglądać lepiej co pozwoliło nam schodzić na przerwę prowadząc 5-1. Druga połowa to kontynuacja naszej dobrej gry dzięki czemu mogliśmy podwyższyć wynik spotkania.

Gratulacje dla zespołu za dobry mecz.”

Niedziela:

Nasi trampkarze udali się do Lublina na spotkanie Fortuna 1 Ligi. Z wysokości trybun mieli okazję obejrzeć spotkanie Motor Lublin – Wisła Płock.