Możliwość komentowania MKS Victoria Parczew vs KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski – podsumowanie została wyłączona
13141516171819
20212223242526
27282930

Co u nas 😎 ??? aaaa to samo… znowu wygrywamy 6-1 (3-0)‼️‼️‼️

Ta ,,DRUŻYNA” się rozpędziła i oby nie hamowała na finiszu rundy jesiennej! Piąte kolejne zwycięstwo albo Victoria Victorii 👏 za nami! Nasz zespół wyglądał bardzo dobrze na murawie pod każdym względem i komplet 3 punktów dopisujemy do ligowej tabeli!

TRIO ze zdjęcia:

Felek+⚽️= 🥅 działa wyśmienicie!

Dzisiejszym rywalem był zespół KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski!

…Zaczęło żreć 😉, Nasza 9 z numerem10 strzeliła na 1-0 (15’), potem z rzutu wolnego podwyższył na 2-0 (25’)Albert Chomiuk, a przed przerwą (43’) Felek dokłada kolejnego gola 3-0! Do przerwy pełna dominacja… w konkretach zdobytych goli!

Po przerwie nie chcieliśmy wcale odpuszczać – niestety Kacper Waniowski nie umie spuścić z tonu i w 58’ podwyższa na 4-0‼️następnie Nasi goście pokusili się o honorowe trafienie 4-1… szkoda bo nasz bramkarz Kuba Krzewski – polował na czyste konto 🙅‍♂️! Wracając do tematu ⚽️ na 5-1 (75’) trafia Bartek Gryczuk zapewne lewą nogą bo prawą mu nie idzie 😎! A zamyka mecz debiutant tej rundy – Michał Gryczuk (Witamy po Kontuzji) jednak nie zapomniał jak się strzela, widać jeszcze będziemy mieli z niego pożytek!

Podobno wynik wysoki, a gra Młodzieżówki wcale nie była taka zła…

Gościom dziękujemy 🤝i życzymy co najlepsze w następnych meczach 👊!

Podsumowując cała drużyna na 6PLUS! Nie było kalkulacji wygranej po najniższej linii oporu a otwarty ofensywny futbol – cieszący oczy zebranych kibiców 😉 ! Za tydzień Kujawiak Stanin – z topornym boiskiem…a potem zamknięcie rundy u siebie z Podlasie Biała Podlaska.