Możliwość komentowania MKS Victoria Parczew vs LKS Agrotex Milanów – podsumowanie została wyłączona
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

📌Derby Emocji, Derby Goli, Derby rządzą się swoimi prawami… ale dla nas – pod kreską 🙁 ! ❌❌❌

w niedzielne przedpołudnie MKS Victoria Parczew rozegrała kolejną ligową kolejkę w okręgówce. Mecz dla kibica doskonały z wieloma podtekstami , jednak nie poszedł po myśli podopiecznych trenera Roberta Różańskiego. Goście LKS Agrotex Milanów wygrali na parczewskim stadionie 3-2.

Plan był prosty ZWYCIĘSTWO w meczu za 6pkt i piąć się w górę tabeli, jednak czasami wszystko nie układa się tak kolorowo. w pierwszej połowie zespół Milanowa niby nie zaskoczył grą a zaskoczył skutecznością wykorzystanych sytuacji i wolą walki…a u nas parę prób ale brakowało kropki nad I ! LKS skarcił nas dwukrotnie w tej części i schodząc do szatni prowadził 2-0. . .

druga odsłona to gra na jednej połowie i pojedyncze kontry gości…kontaktowego gola zdobywamy po strzale Eryka Waniowskiego w same widełki! jednak nasze wysokie granie skończyło się szybko za sprawą Milanowa ,który wykorzystał błędy w ustawieniu obrony i nie zmarnował sytuacji sam na sam.

mecz toczył się dalej a w serca kibiców Victorii na chociażby remis wlał KACPER WANIOWSKI strzelając po stałym fragmencie głową na 2-3.

wynik nie uległ już zmianie , nie było HAPPY END-u. Rywale dobrze odrobili pracę domową po meczu pucharowym i wygrali mecz ligowy…

czego zabrakło – chyba wszystkiego po trochu …szczęścia, skuteczności i solidnej gry w obronie…sytuacje były i to naprawdę b.dobre ale ich wykończenie zemściło się na nas …fajnie że zmiany wniosły sporo ożywienia w naszych poczynaniach ofensywnych jednak to było za mało na zespół LKS-u tego dnia! Głowy do góry Victoria ,za tydzień czas na rehabilitację! Gościom gratulujemy i życzymy powodzenia!