Turniej o Puchar Prezesa MKS Victoria Parczew – U-12 – relacja

      Możliwość komentowania Turniej o Puchar Prezesa MKS Victoria Parczew – U-12 – relacja została wyłączona
sierpień 2023
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

W piątek 25 sierpnia na boisku MOSiR Parczew młodzicy młodsi rywalizowali o Puchar Prezesa MKS Victoria Parczew.

Głównym sponsorem turnieju była #PGEDystrybucjaGrupa PGE

W turnieju wzięły udział drużyny KS GROM Kąkolewnica, ŁKS Orlęta Łuków (2 zespoły) oraz gospodarz MKS Victoria Parczew. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym.

Podopieczni trenera Andrzeja Kopińskiego byli mało gościnni na boisku i zwyciężyli wszystkie spotkania dzięki czemu triumfowali w całym turnieju.

Po emocjach na boisku przyszedł czas na zakończenie i wręczenie nagród zarówno indywidualnych jak i drużynowych. Dekoracji i wręczenia nagród dokonali Pan Burmistrz Parczewa Paweł Kędracki oraz Vice Prezes MKS Victoria Parczew Jarosław Lewczuk.

Organizacja turnieju oraz okazałe nagrody dla uczestników nie byłyby możliwe bez naszego głównego sponsora – PGE Dystrybucja S.A., partnera – Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej, a także lokalnych sponsorów na których pomoc zawsze możemy liczyć: Gmina Parczew, ELPAR Fabryka Kabli, Zakład Usług Komunalnych w Parczewie, Bank Spółdzielczy w Parczewie. Honorowym sponsorem turnieju było PZU.

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział i walkę na boisku. Naszym sponsorom i partnerom za pomoc, wsparcie i umożliwienie organizacji turnieju.

Rodzicom za zaangażowanie.

Zawodnikom Victorii i trenerowi Andrzejowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w lidze.