Inauguracja – Ligi Okręgowej na Remis !

      Możliwość komentowania Inauguracja – Ligi Okręgowej na Remis ! została wyłączona
sierpień 2023
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

– DWIE twarze VICTORII !

Podziałem punktów 1-1 (Kacper Waniowski 57’ k.) zakończyło się sobotnie spotkanie pomiędzy:

MKS Victoria Parczew🆚 Orzeł Czemierniki ,

kibice zobaczyli 2 strzelone gole które padły po strzałach z rzutów karnych. Mecz śmiało można powiedzieć miał dwa oblicza …pierwszej połowy bezzębnej po stronie gospodarzy i drugiej pozytywnej- walczącej o wygraną !

Przebudowywanej Victorii Po spotkaniu pozostał pewien niedosyt – o ile nasza drużyna mocno męczyła się w pierwszej odsłonie i ciężko było o klarowne sytuacje , najlepsza po kontraataku i akcji sam na sam Damiana Kamińskiego, to w tych 45’ Orzeł był bardziej konkretny na naszej połowie – trochę stałych fragmentów i strzałów z dystansu i gol stracony w 36’ po wątpliwym karnym…(gdzie dwóch arbitrów się nie popisało). Brak zdecydowania dwóch naszych zawodników na połowie rywala, następnie kontratak i „faul” w szestnastce- Nawet w kuluarach zawodnicy Czemierniki stwierdzili że nie było tam faulu…Mówi się trudno 😕 ! Do przerwy 0-1…

Chyba w szatni było bardzo gorąco bo po przerwie zobaczyliśmy inne oblicze zespołu Roberta Różańskiego , Eryk Waniowski i spółka zaczęli szybciej operować piłka po ziemi z czego co raz kotłowało się pod bramką gości … MKS wyrównał po strzale z wapna w 58’- faul na Albercie Chomiuku – a pewnym egzekutorem 11 był Kacper Waniowski. Szkoda kolejnych sytuacji wspomnianej dwójki -gdyż okazje były ! W tym upalnym dniu więcej goli nie zobaczyliśmy a szkoda bo była szansa na komplet punktów ! W meczu z Orłem szansę debiutu otrzymał MARCEL SEMENIUK – z zespołu juniorów i pokazał się z solidnej strony ! Dziękujemy Rywalom i życzymy powodzenia w następnym meczu 🤝! A my Czekamy na następny i komplet

Punktów !

Skład :

Krzewski J.- Bancerz , Tokarzewski, Lewczuk W., Semeniuk – Syryjczyk , Waniowski E., Kamiński, Chomiuk , Karwacki – Waniowski K. 🔁 po przerwie weszli : Mroczek , Panasiuk, Dąbrowski oraz Dębowczyk

– na ławce : Dawid Ludwinowski