Podsumowanie sezonu w grupach młodzieżowych MKS

      Możliwość komentowania Podsumowanie sezonu w grupach młodzieżowych MKS została wyłączona
lipiec 2023
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Grupa skrzat:

Trener Łukasz Zacharczuk:

„Z końcem maja rozpoczęliśmy treningi w grupie skrzata. Do zespołu trafili młodsi zawodnicy dotychczas trenujący w żaku młodszym a także zgłosiły się osoby chcące zacząć przygodę z piłką.

Cieszy frekwencja oraz uśmiechy dzieci na każdym treningu.

Pomimo, że treningi trwaly nieco ponad miesiąc z każdym treningiem widać rozwój umiejętności w prowadzeniu piłki nogą a coraz rzadziej zdarza się dotykanie piłki ręką 🙂

W grupie mamy rocznik 2016 ale trenują z nami także chętne dzieci z rocznika 2018 i dobrze się bawią ponieważ w tym wieku stawiamy na przede wszystkim na zabawę.

Od sierpnia zaczniemy nowy sezon, już jako żacy młodsi. Będziemy brali udział w cyklu turniejów BOZPN. Osoby gotowe na rywalizację zespołowa 5×5 będą miały okazję mierzyć się z zespołami z regionu a Ci najmłodsi będą rozwijać się poprzez zabawę i dużo gier 1×1 by jak najczęściej mieć kontakt z piłką, rozwijać umiejętności prowadzenia piłki, nabierać odwagi by również móc zadebiutować w turnieju ligowym podczas jesiennych zmagań lub zimowych turniejów.”

Grupa żak młodszy:

Trener Łukasz Dąbrowski:

„Praca z dziećmi to z jednej strony zaszczyt a z drugiej ogromne wyzwanie 🙂!

Z grupa jestem juz ponad 1.5r z różnymi rozłamami. . .

Rocznik 2015 wspomagany młodszymi kolegami – bardzo intensywnie trenuje i zasługuje na wielkie brawa za postawę w całym sezonie.

Idziemy w dobrym kierunku, wszystkie dzieci z duża świadomością realizują postawione cele i z uśmiechem stawiają kolejne kroki w zabawie i grze w Victorii. Czasami jeden uśmiech dziecka sprawia większa radość niż wygrana czy strzelony gol…

Mam nadzieję, że w sierpniu licznie spotkamy się na treningu i pokażemy wielka moc w nowym sezonie!

Wielkie słowa podziękowania dla Trenerów którzy mi pomagali:

Łukasz Zacharczuk

Michał Gryczuk – bez Was byłoby cieżko by dzieci zrobiły taki progres ! 👏👌

Grupa orlik młodszy:

Trener Piotr Krzewski:

„Kolejny okres współpracy z tymi samymi chłopcami, ale ciągle pojawiały się nowe twarze. Głównym celem był rozwój indywidualny każdego zawodnika oraz budowanie świadomości, czyli zwracanie uwagi na prawidłowe nawodnienie, odżywianie, szacunek do rywali czy dbanie o sprzęt treningowy.

Pracowaliśmy w grupie o zróżnicowanych umiejętnościach, dlatego cieszy fakt, iż pod koniec sezonu udało się stworzyć podział na ekipę żółtą oraz czerwoną. Na pewno pomoże to zawodnikom lepiej się rozwijać oraz ułatwi trenerom organizacje i planowanie treningów.

Wciąż niestety wielu zawodnikom brakuje systematyczności, co ma ogromny wpływ na ich rozwój. Mam nadzieję, że ten aspekt znacznie sie poprawi od przyszłego sezonu, który rozpoczniemy na początku sierpnia.”

Grupa orlik starszy:

Trener Andrzej Kopiński:

„Za nami dobry sezon. Rozegraliśmy dużą liczbę turniejów. Były lepsze i gorsze momenty jak to w sporcie jednak każdy z zawodników pokazał, że przy odpowiedniej koncentracji, determinacji i zaangażowaniu może być ważnym ogniwem drużyny.

Nowy sezon wiąże się z nowym wyzwaniem a więc przejściem na większe boisko do piłki 9 osobowej.

Już za miesiąc udamy się na obóz gdzie postaramy się dobrze przygotować do wyzwań szczególnie biegowych jakie stawia przed nami większe boisko.”

Grupa młodzik starszy:

Trener Jakub Krzewski:

„Sezon można zaliczyć do udanych. Uważam, że chłopcy dobrze pracowali przez cały sezon dzięki czemu mogli podnieść swoje umiejętności. Drużyna jest zgrana, ambitna zdyscyplinowana i bardzo pracowita. Przed nami ciężki okres jakim jest przejście do 11-sto osobowej piłki jednak myśle, że podążając za naszymi wartościami jakimi jest konsekwencja i ciężka praca zaadaptujemy się do nowych warunków i dalej będziemy się rozwijać.

Dziękuję zawodnikom za cały sezon.”

Grupa junior starszy:

Trener Łukasz Dąbrowski:

„Cały sezon można śmiało zaliczyć do udanych, przepracowaliśmy solidnie rok czasu, drużyna zrobiła spory postęp – ale liczyliśmy na więcej z każdym meczem! Mieszanka roczników w juniorze starszym nadawała ton tym rozgrywkom, co prawda zajęliśmy drugie miejsce jednak gra piłką nie sprawiała nam trudności czy to w meczach ligowych czy sparingowych!

Poszczególni zawodnicy, którzy byli w formie/treningu dostawali systematycznie szanse gry w seniorach i pokazywali się z niezłej strony a o to w tym chodzi.

Każdy dołożył cegiełkę do wspólnego wyniku i cieszyć mogła frekwencja na treningach a to było dużym plusem pracy z juniorami.

Nowy sezon wkrótce a w nim nowe szanse – potencjał jest spory i młodzież musi go wykorzystać w co głęboko wierzę!”

+3