22232425262728
293031

Żak młodszy Turniej w Parczewie

Trener Łukasz Dąbrowski (biało-czerwoni):

„Żaczki – przeleciały wzorowo turniej ligowy 🙂 na naszym głównym boisku ! Było mnóstwo radości i dobrej piłki z ich strony, starałem się im nie przeszkadzać…i dużo nie podpowiadać.

Wzorowa postawa maluchów a juz za tydzień bedą dwa turnieje w których będziemy musieli mocniej się starać niż dzisiaj!”

Trener Łukasz Zacharczuk (biało-żółci):

„Świetny turniej, zawodnicy dostali mnóstwo minut na boisku, doświadczyli goryczy porażki, smaku zwycięstwa jak i po zaciętych meczach był niedosyt z remisów. Chłopcy tworzyli świetne okazje, zdobyli dużo bramek zarówno po składnych akcjach zespołowych jak i indywidualnych.

Były łzy u chłopaków po nieudanych zagraniach świadczące o ich dużych chęciach i ambicji ale później pojawiał się usmiech, widać było radość z gry w piłkę.

Najlepszy mecz to ten pomiędzy naszymi zespołami na głównej płycie boiska. Chłopcy zacięcie rywalizowali padło łącznie 10 pięknych bramek a po meczu wszyscy przybili „piątki”.

Dziękujemy przyjezdnym drużynom za rywalizację, gratulacje dla naszych zawodników zarówno z biało-żółtej jaki i biało-czerwonej drużyny.

Wielkie podziękowania dla rodziców za wsparcie młodych zawodników MKS i super postawę jako rodzica i kibica, kolejny raz wspólnie pokazaliśmy jak można zorganizować fajny turniej. Brawo 👏👏👏

Orlik młodszy Turniej w Kąkolewnicy

Trener Piotr Krzewski:

„W piątkowym turnieju graliśmy z gospodarzem- Kąkolewnicą, Radzyniem Podlaskim oraz Dwójką z Międzyrzeca Podlaskiego. Bardzo okrojony skład, ale dzięki temu kilku chłopców z młodszej grupy (rocznik 2015) mogło spróbować swoich sił grając na większym boisku. Dziękuję chłopcom za walkę na boisku.”

Trener Jakub Krzewski:

„Po dobrym meczu wygrywamy z drużyną Red Sielczyk. W pierwszej połowie prowadzimy grę tworząc dużą ilość sytuacji bramkowych ale nie potrafiliśmy ich sfinalizować. Co wykorzystał przeciwnik i po własnych błędach tracimy 2 bramki. W końcówce pierwszej połowy strzelamy bramkę kontaktową. Na drugą połowę wychodzimy zmotywowani by odwrócić losy spotkania i efektem jest strzelenie 3 bramek w niecałe 3 minuty. W dalszej części spotkania dokładamy kolejne bramki. Na plus po takim meczu jest to że pomimo niekorzystnego wyniku chłopcy nie porzucili naszego stylu gry i konsekwentnie dążyli do strzelenia bramki. Również cieszy to, że na listę strzelców wpisało się aż 6 zawodników.”

Junior mecz ligowy w Parczewie:

Victoria – Twierdza Kobylany 2:2

Trener Łukasz Dąbrowski:

„Najdziwniejszy mecz w Parczewie za mojej kadencji, niby dobrze weszliśmy w mecz golem na 1-0 w pierwszych minutach a po chwili wielbłądy w obronie i rywal skarcił nas na 1-1 , by szybko odpowiedzieć na 2-1 ….i uśpić grę.

Nie umiemy zamknąć ,,wygranego” meczu – okazje były i to z dobrej gry, przemyślanych akcji i wypracowanych sytuacji.

Te ostatnie jeśli się nie wykorzystuje to przysłowie coś mówi …i niestety się sprawdziło.

Smutne fakty …że lagowanie….wśród naszych rywali sprawia nam tyle problemów w obronie , ile wymiana 3 podań u gości tego meczu. Mówienie, przypominanie o podstawach gry – znika w trakcie meczu … deja vu w kolejnym spotkaniu…