Możliwość komentowania Remis u siebie z Młodzieżówką została wyłączona
22232425262728
293031

MKS Victoria Parczew 1-1 KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski

NAM strzelać nie kazano…a szkoda 😛

podział punktów który nie zadowala żadnej z drużyn, zespół gości może bardziej szanuje punkt ,jednak my mniej! Zabrakło naszych Armat – miejmy nadzieję że za tydzień będzie lepiej !

krótka relacja – dla tych co nie byli – jak Admin 😃

Zawodnicy Victorii bardzo słabo weszli w mecz bo już na początku meczu stracili szybko gola, bo błędach indywidualnych obrońców trzeba było gonić wynik. Chcieliśmy szybko odrobić starty ale albo brakowało dokładności w akcjach albo lepszej finalizacji. NA szczęście Bramkę na 1:1 strzelamy po kontrze Albert Chomiuk wypuścił podaniem Kacpra Walickiego, ten mija bramkarza i zagrywa w pole karne a tam zawodnik gości strzela samobója. Do przerwy Victoria nie stworzyła sobie dogodnych sytuacji i mieliśmy 1:1.

W drugiej połowie próbowaliśmy ataku pozycyjnego na bramkę gości lecz czegoś brakowało, a zawodnicy z Radzynia czekali na swoje szanse z kontry….aż Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Skład

K. Krzewski -Tokarzewski, B. Lewczuk , Chilimoniuk

Walicki, P. Krzewski, E. Waniowski, Osieleniec ,Syryjczyk, Jemiol,

-Chomiuk

Zmiany

55′ Walicki💱 Bancerz

Jemioł 💱W. Lewczuk

65′- E. Waniowski💱 M. Gryczuk

70′ Osieleniec💱 Kozłowski

85′ Chomiuk💱 Matejczuk

Pozostali rezerwowi, Kamiński, Gołacki

DRUŻYNA – DZIĘKUJEMY ZA MECZ !A ZA TYDZIEŃ ,,PRAWIE DERBY” z oddalonym o 17km – AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA🤝! Będzie się działo …

KS Młodzieżówka – dzięki za mecz i powodzenia dalej !

na foto; Szymon Osieleniec , autor: Patryk Skowronek 👌

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie grający w futbol amerykański, ludzie grający w piłkę nożną i tekst „skowronekpatryk.com”