Skrzywdzona… Unia Krzywda !

      Możliwość komentowania Skrzywdzona… Unia Krzywda ! została wyłączona
maj 2023
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

MKS Victoria Parczew 6-0 Unia Krzywda

W drugim kolejnym meczu dopisujemy pełną pulę, tym razem rywalem była drużyna powiatu łukowskiego Unia Krzywda. Liczyliśmy na bardziej wyrównane widowisko a raczej okazało się jednostronne…

W pierwszej połowie już na samym początku asystował Bartłomiej Gryczuk a wynik otworzył strzałem głową Kacper Waniowski…taki stan rzeczy trwał do końca pierwszej połowy ,parczewianie przeważali a 11 gości nie miała pomysłu na grę uciekając do prostych środków (wiecie jakich). Jaki początek pierwszej taki drugiej połowy…świetnie do środka ściął Gryczuk przyłożył z lewej nogi i 2-0, autora gola zmieniono zw na fakt że niejaki Michał Tokarzewski 😛 otarł plecami lub koszulką piłkę i niestety gola zaliczono naszemu obrońcy🧐 2-0. Wspomniany Gryczuk miał b.dużo chęci do gry i parę minut później faul na nim w polu karnym, do wapna podszedł Felek – dziś pewniak na 3-0. chwilę później Kolejna asysta Gryczuka i Piotr Krzewski ze stoickim spokojem pakuje na 4-0. To były ciężkie 45′ dla zespołu Unii … 5 bramkę a swoją 3w meczu zdobył Kacper Waniowski a wynik ustalił ładnym plasowanym strzałem z 16 Albert Chomiuk.

Nasz rywal nie stwarzał za bardzo zagrożenia, a wąska kadra trenera LAMKA na niewiele pozwoliła w tym spotkaniu.

pewne , zasłużone i wysokie zwycięstwo podopiecznych trenera Roberta Różańskiego po dobrym meczu z przodu i pewnej grze w obronie. chyba najbardziej cieszyła radość z gry całej drużyny i worek bramek którego dawno nie było na naszym stadionie ! Gratulujemy i czekamy na 15-05-2023 wtedy udamy się do pobliskiego Milanowa i w derbach powiatu zagramy z LKS Agrotex – który wiosną prezentuje wysoką formę.

zapowiada się ciekawy mecz !

skład;

JAKUB KRZEWSKI – JAKUB BANCERZ, MICHAŁ TOKARZEWSKI, MARCIN CHILIMONIUK, ANTONIO JEMIOŁ, SYRYJCZYK DAWID, KRZEWSKI PIOTR, GRYCZUK BARTŁOMIEJ, WANIOWSKI ERYK, WANIOWSKI KACPER, ALBERT CHOMIUK

po przerwie weszli;

WALICKI KACPER, LEWCHUK BARTŁOMIEJ, KAMIŃSKI DAMIAN, MIŁOSZ PANASIUK, SZYMON OSIELENIEC .

NA FOTO PIOTR KRZEWSKI, autor zdj. Patryk Skowronek

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie grający w piłkę nożną, ludzie grający w futbol amerykański, korki, trawa i tekst „JAKO skowronekpatryk.com”