Turnieje drużyn młodzieżowych

      Możliwość komentowania Turnieje drużyn młodzieżowych została wyłączona
marzec 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Żacy w Lubartowie 💥💥

W niedzielę 12 marca zespół żaków wziął udział w turnieju MOSiR CUP w Lubartowie.

Turniej odbył się w 2 etapach. Nasi młodzi zawodnicy wzięli udział w obu turniejach.

W godzinach przedpołudniowych podopieczni trenera Łukasza Dąbrowskiego rozegrali swoje spotkania a po południu podopieczni trenera Łukasza Zacharczuka mierzyli się z drużynami z Lubartowa, Lublina i Świdnika.

Trener Łukasz Dąbrowski:

„Nasze Zmagania grupy żaków w Lubartowie pokazały nad czym musimy pracować a mankamentów było dużo, niby zabawa a każdy przeżywa emocje na swój sposób. Grupa miała fajne momenty, ale po stracie bramek słabo reagowała i spuszczała mocno głowę.

Pracujemy i robimy cierpliwie swoje (mimo chorób, które są katorgą zimowego okresu). Opłacało się w każdym bądź razie pojechać i sprawdzić na tle innych drużyn niż te z okręgu bialskiego.

Czekamy na zajęcia na dworze bo analizując całe rozgrywki halowe – mała przestrzeń nam nie służy 🙂

Trener Łukasz Zacharczuk:

„Wzięliśmy udział w dość silnie obsadzonym turnieju. Cieszy mnie postawa chłopaków zrealizowali cel jaki chciałem osiągnąć podczas tego turnieju a więc nauka gry na różnych pozycjach. Co mecz chłopcy zajmowali inne pozycje na boisku i co najważniejsze rywalizowali jak równy z równym z silnymi zespołami. Najbardziej zapadł w pamięć mecz ze Świdniczanką choć wynik nie korzystny to dla mnie chłopcy byli wygranymi w tym spotkaniu. Ich waleczność, nieustępliwość i zaangażowanie pokazało jak duży potencjał w nich drzemie. Jak silni są zarówno jako zespół jak i indywidualnie.

Turniej w mojej ocenie na plus, duży plus i tylko szkoda, że statuetka najlepszego zawodnika może być tylko jedna ponieważ w tym turnieju każdy na nią zasłużył.

Wielkie brawa dla chłopaków i podziękowanie rodzicom za wsparcie 👏👏👏

Orlicy młodsi rywalizowali na hali w Lubartowie

Trener Piotr Krzewski:

„W sobotę udaliśmy się na turniej do Lubartowa. Rywalizowaliśmy z Vrotcovia Lublin, Gieksa Niemce oraz gospodarzem – MOSiR Lubartów.

Przez cały turniej udało nam się wygrać 3 mecze, 1 zremisować i 2 razy uznaliśmy wyższość drużyny przeciwnej.

Chłopcy dobrze otwierali grę od bramki, grali odważnie w pojedynkach 1×1 oraz co najważniejsze było widać współpracę i radość z gry w piłkę.”

Młodzicy lubią brąz 🥉🥉🥉

Podopieczni trenera Jakuba Krzewskiego rywalizowali podczas turniejów w Leśnej Podlaskiej oraz Łęcznej. W jednym jaki i drugim turnieju zajęli trzecią pozycję.

Turniej w Leśnej Podlaskiej

Skład: Bartłomiej Tyborowski, Kacper Bloch, Nikodem Pieroszkiewicz, Maksym Nakonechnyi, Szymon Kopeć, Karol Mostowiec, Igor Romaniuk, Mikołaj Sankowski.

Najlepszy zawodnik: Maksym Nakonechnyi 🏆

Turniej w Łęcznej

Skład: Marcel Abramczyk, Filip Dorosz, Igor Romaniuk, Nikodem Pieroszkiewicz, Maksym Nakonechnyi, Karol Mostowiec, Szymon Kopeć, Gabriel Kupian.

Najlepszy strzelec: Maksym Nakonechnyi ⚽️

Trener Jakub Krzewski:

„Mimo dużych braków kadrowych spowodowanych chorobami udało się nam zagrać dwa turnieje na dobry poziomie które kończymy dwukrotnie na podium.

Gratulacje dla zespołu za zaangażowanie i dobrą grę.”