13141516171819
20212223242526
2728293031

LZS Dobryń 0:3 MKS Victoria Parczew

Pierwszy wyjazdowy mecz za Victoria ! Założenia wykonane – cel osiągnięty i outsider pokonany ! Na Bank były też mankamenty ale o nie niech martwi się trener w następnym tygodniu treningów ! 3 piłki znalazły drogę do siatki i o to w tym chodzi ,może wynik mógłby być wyższy ale cieszy zero z tyłu i kolejny debiut w zespole seniorów. Wygrała drużyna lepsza , konkretniejsza i zdecydowana ! Za tydzień na swoim stadionie – Absolwent Domaszewnica !

Krótka relacja:

⚽️Pierwsza bramka wpadła po składnej akcji z lewej strony Kacper Waniowski wycofał piłkę z pod lini końcowej na 5 metr wprost do Kacpra Walickiego który pokonał bramkarza gospodarzy.

⚽️Druga bramka wpadła po błędzie obrońcy Dobrynia, Wojciech Lewczuk wrzucał piłkę z lewej strony – środkowy obrońca się obciął ale swoją czujność zachował Kacper Waniowski który strzelił na 2:0’. Gospodarze niby dążyli do wyrównania, rozgrywali piłkę lecz na naszej połowie brakowało im albo dokładności albo szczęścia.

Pod koniec pierwszej połowy Kacper Waniowski i Fabian Karwacki zmarnowali dobre sytuacje by zamknąć mecz ! Parczewianie prowadzili 2:0.

⚽️Trzecia bramka wpadła po stałym fragmencie gry, Piotr Krzewski uderzył z rzutu wolnego ok23m -bramkarz odbił piłkę przed siebie a Kacper Walicki dopełnił formalności i było 3:0.

Gospodarze kończyli mecz w 10 po drugiej żółtej kartce dla ich zawodnika !

⚠️⚠️⚠️ obszerna fotorelacja – link w komentarzu !