Czyste konto debiutującego Dawida Ludwinowskiego i pewne zwycięstwo z Sokołem

891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

W rozegranym w ubiegłą niedzielę meczu Victoria pewnie pokonała Sokół Adamów 4:0. Spotkanie było szczególne dla niespełna 16 letniego wychowanka Victorii – Dawida Ludwinowskiego, który zadebiutował między słupkami seniorskiej drużyny MKS. Młody golkiper stanął na wysokości i zachował czyste konto. Mecz dobrze rozpoczęli gospodarze. Już w 7 minucie strzał Dawida Syryjczyka odbił bramkarz gości, a dzięki skutecznej dobitce parczewian na prowadzenie wyprowadził Albert Chomiuk. W 21 minucie w podobnej sytuacji bramkę z dobitki zdobył Kacper Waniowski. W 27 minucie było już 3:0. Pressing Dawida Syryjczyka spowodował błąd obrońcy i pomocnik Victorii zdobył bramkę na 3:0. Do przerwy pewne prowadzenie Victorii. W drugiej połowie padła tylko jedna bramka. W 55 minucie Dawid Syryjczyk podał piłkę do Fabiana Karwackiego, który znalazł się sam na sam z bramkarzem. Piłka po strzale młodego zawodnika Victorii odbiła się od słupka i futbolówka wróciła do strzelca, który uderzeniem głową zdobył gola ustalającego wynik spotkania na 4:0. Pewne zwycięstwo i kolejne trzy punkty dla żółto-czerwono-czarnych. Na uwagę zasługuje czyste konto wchodzącego do zespołu seniorów Dawida Ludwinowskiego oraz bramka innego z młodzieżowców – Fabiana Karwackiego.

Dziękujemy licznie zgromadzonej publiczności, cieszymy się, że coraz więcej osób odwiedza MOSiR by kibicować Victorii. Wielkie podziękowania wędrują w stronę najzagorzalszych kibiców, którzy pomimo upału dzielnie wspierali zespół dopingiem.

Victoria – Sokół 4:0 (3:0)

Bramki: Albert Chomiuk (7′), Kacper Waniowski (21′) Dawid Syryjczyk (27′), Fabian Karwacki (55′).

Skład: Ludwinowski – Bancerz (60′ Osieleniec), B. Lewczuk, Jemioł (75′ Świć), W. Lewczuk (70′ Zdziennicki) – Karwacki (65′ Matejczuk), Tokarzewski, Syryjczyk (70′ Zacharczuk), E. Waniowski, Chomiuk – K. Waniowski (46′ Gryczuk).

Rezerwowy: Fraszczyk.