Brak komentarzy do Druga kolejka i drugie zwycięstwo
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

W drugiej kolejce rozegranej w ubiegłą niedzielę Victoria wysoko pokonała na wyjeździe Absolwent Domaszewnica 5:1.

Spotkanie w Wólce Świątkowej od pierwszych minut nie należało do najłatwiejszych. Ambitnie walczący gospodarze plus murawa na której ciężko było o składne akcje, skutkowało trudnością w dochodzeniu do dogodnych sytuacji. Taka sytuacja miała miejsce do 20 minuty kiedy to Michał Gryczuk zagrał za plecy obrońców, a do piłki doszedł Kacper Waniowski i zachowując zimną krew pokonał bramkarza. Cztery minuty później było już 2:0, a bramka padła po najładniejszej akcji w tym spotkaniu. Albert Chomiuk zagrał do Wojciecha Lewczuka, a ten w pole karne do Kacpra Waniowskiego, który sfinalizował akcję strzałem do pustej bramki. Gospodarze odpowiedzieli w 35 minucie i na przerwę Victoria schodziła prowadząc 2:1.
Druga część rozpoczęła się kapitalnie dla MKS. W 48 minucie z rzutu wolnego wrzucił Eryk Waniowski, a głową bramkę na 3:1 zdobył Michał Gryczuk. W 60 minucie było już 4:1 – hattricka po asyście Jakuba Bancerza skompletował Kacper Waniowski. W 65 minucie Michał Gryczuk wpadł w pole karne i będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem został sfaulowany w polu karnym, jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia, że sprawiedliwości stało się zadość … futbolówka trafiła do Eryka Waniowskiego, który strzałem z 20 metrów do pustej bramki ustalił wynik spotkania na 5:1. Żółto-czerwono-czarni odnieśli drugie zdecydowane i zasłużone zwycięstwo po powrocie do „okręgówki” i z kompletem punktów prowadzą w ligowej tabeli.
Dziękujemy kibicom, którzy tak licznie pojawili się na meczu wyjazdowym oraz naszym „nielicznym ale fanatycznym” za doping przez całe spotkanie. Wielkie brawa!!!

Absolwent Domaszewnica – Victoria Parczew 1:5 (1:2)
Bramki: Kacper Waniowski (20′, 24′, 60′) Michał Gryczuk (48′), Eryk Waniowski (65′).
Skład: Gołacki – Bancerz (75′ Zacharczuk), B. Lewczuk, Tokarzewski, W. Lewczuk (75′ Zdziennicki) – Gryczuk (65′ Kamiński), Syryjczyk (80′ Sysiak), E. Waniowski, Chomiuk (46′ Osieleniec), K. Waniowski – Karwacki (46′ Matejczuk).