Możliwość komentowania Remis w meczu na szczycie została wyłączona
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Victoria zremisowała wczoraj w meczu na szczycie A Klasy w Szachach z Rogo Rogoźnica 1:1.

W pierwszej połowie bramki nie padły. Mecz był bardzo wyrównany obie drużyny nie dochodziły do dogodnych sytuacji bramkowych. Dobrze spisywały się defensywy jednej i drugiej drużyny. Druga część zaczęła się świetnie dla żółto-czerwono-czarnych Kacper Waniowski wyprowadził MKS na prowadzenie. Bramka spowodowała, że Rogo musiało rzucić wszystkie siły do ataku w efekcie coraz częściej zagrażali bramce Victorii. Wówczas show rozpoczął Jacek Fraszczyk. W 70 minucie arbiter podyktował jedenastkę jednak kapitalną interwencją popisał się „Fracha”. W 75 niestety nasz bramkarz był już bez szans i został pokonany z najbliższej odległości. W 83 minucie Adrian Kozłowski dostał drugą żółtą kartkę i zespół z Parczewa kończył w dziesiątkę. Zawodnicy Rogo atakowali jednak fenomenalnie bronił „Fracha” nie pozwalając gospodarzom na objęcie prowadzenia. W jednej z ostatnich sytuacji parczewianom udało się wyprowadzić kontrę, kapitalny rajd „Felka” jednak piłka po jego strzale odbija się od słupka. Mecz kończy się remisem 1:1, bohaterem spotkania Jacek Fraszczyk. A już za tydzień ostatnie spotkanie w tym sezonie u siebie z Niwą Łomazy. Zwycięstwo w tym spotkaniu będzie oznaczało awans do Ligi okręgowej.