Arcyważne zwycięstwo w Rzeczycy – główny bohater „Felek”!

Możliwość komentowania Arcyważne zwycięstwo w Rzeczycy – główny bohater „Felek”! została wyłączona
3031
Victoria na wyjeździe zwyciężyła u ubiegłą niedzielę z trzecią drużyną klasy A  Krzną Rzeczycy 4:1. Mecz rozpoczął się świetnie. W 1 minucie faulowany był Michał Gryczuk z rzutu wolnego po długim rogu uderzył Kacper Waniowski i było 1:0. W 30 minucie parczewianie podwyższyli na 2:0. Z rzutu rożnego dośrodkował Eryk Waniowski, a bramkę zdobył jego starszy brat Kacper. W 35 minucie było już 3:0 Kacper Waniowski wykorzystał nieporozumienie w szeregach obrony Krzny, przejął piłkę i w pojedynku sam na sam z bramkarzem skompletował hat-tricka. W 40 minucie padła bramka dla gospodarzy po dośrodkowaniu z bocznego sektora wślizgiem interweniował Marcin Chilimoniuk niestety piłka niefortunnie wpadła do bramki. Do przerwy podopieczni trenera Roberta Różańskiego prowadzili 3:1.
Druga połowa była pełna walki na małym boisku. Prawie do końca meczu kibice musieli czekać na kolejną bramkę. W 88 minucie Szymon Osieleniec zagrał na wolne pole do wbiegającego Kacpra Waniowskiego, a „Felek” ustalił wynik spotkania na 4:1. Pomimo wysokiego wyniku mecz był bardzo zacięty jednak determinacja i gra zespołowa oraz skuteczność Kacpra Waniowskiego i świetna dyspozycja Jacka Fraszczyka między słupkami pozwoliły wygrać różnicą 3 bramek.

Krzna Rzeczyca – Victoria Parczew 1:4 (1:3)

Bramki: Kacper Waniowski (1′, 30′, 35′, 88′).

Skład: Fraszczyk – Bancerz, B. Lewczuk, Chilimoniuk, W. Lewczuk – Walicki (90′ Zacharczuk), A. Kozłowski, Tokarzewski (90′ P. Dębowczyk), Gryczuk, E. Waniowski (70′ Osieleniec) – K. Waniowski.

Rezerwowi: Sysiak, Świć, D. Kozłowski.