9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
W ubiegłą niedzielę o sile ofensywnej Victorii przekonał się Agrosport Leśna Podlaska. Choć przyjezdni w pierwszej połowie stawiali dzielny opór atakom Victorii to podopiecznym trenera Roberta Różańskiego udało się zdobyć dwie bramki. Strzelanie rozpoczął Jakub Bancerz. Do przerwy 2:0.
Początek drugiej połowy przyniósł dwie kolejne bramki po składnych akcjach gospodarzy. Do 70 minuty było już 5:0. Ostatnie 20 minut przyniosło aż 7 kolejnych trafień i okazałe zwycięstwo 12:0. Victoria zwyciężyła i zrobiła kolejny krok w stronę awansu. Pozostały 3 spotkania, które zdecydują kto wygra ligę i awansuje. Już w najbliższy weekend wyjazd do Rzeczycy, później pauza, następnie kolejny wyjazd, tym razem do Rogoźnicy i 19 czerwca ostatni mecz sezonu w Parczewie z Niwą Łomazy.
Bądźcie z nami 😉
VIVA VIVA VIVA MKS 💪
Victoria Parczew – Agrosport Leśna Podlaska 12:0 (2:0)
Bramki: Jakub Bancerz (11′), Bartłomiej Lewczuk (35′ z rzutu karnego), Adrian Kozłowski (46′), Albert Chomiuk (48′), Michał Gryczuk (59′, 74′, 89′), Łukasz Zacharczuk (70′), Eryk Waniowski (76′ z rzutu karnego, 83′, 87′), bramka samobójcza (72′).
Skład: Fraszczyk – Osieleniec (55′ Gryczuk), B. Lewczuk (60′ Świć), Chilimoniuk, W. Lewczuk  – Bancerz (80′ Sysiak), A. Kozłowski (60′ P. Dębowczyk), Tokarzewski, E. Waniowski, Walicki (80′ M. Dębowczyk) – Chomiuk (60′ Zacharczuk).
Rezerwowy: Staniukiewicz.