Możliwość komentowania Zwycięstwo seniorów w Rokitnie została wyłączona
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
W ubiegłą sobotę 16 kwietnia MKS rozegrał mecz wyjazdowy w Rokitnie w ramach XV kolejki klasy A (pierwotnie zaplanowany na 01.05.2022 r.). Pierwszy rzut rożny i od razu Victoria obejmuje prowadzenie. Dośrodkowanie Alberta Chomiuka strzałem głową na bramkę zamienił Michał Tokarzewski. Kilka minut później prawą stroną w pole karne z piłką wbiegł Kacper Walicki i dograł do Kacpra Waniowskiego a ten podwyższył na 2:0. Na przerwę Victoria schodziła z dwubramkowym prowadzeniem. Dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy parczewianie podwyższyli. Michał Gryczuk zagrał do Wojciecha Lewczuka a ten płaskim zagraniem znalazł Kacpra Waniowskiego – „Felek” pewnym strzałem podwyższył na 3:0. W 70 minucie sędzia podyktował bardzo kontrowersyjną jedenastkę dla Rokitna i gospodarze zdobyli bramkę. Jacek Fraszczyk wyczuł intencje strzelca jednak piłka po ręce golkipera MKS wpadła do siatki. W 75 minucie rzut rożny egzekwował Kacper Walicki a w polu karnym świetnie zachował się Wojciech Lewczuk, który zdobytą bramką ustalił wynik meczu na 4:1.

Dzięki zwycięstwu Victoria wróciła na fotel lidera i do rozegrania spotkań XIV kolejki (24 kwietnia) pozostanie na pierwszym miejscu.

GLKS Rokitno – Victoria Parczew 1:4 (0:2)

Bramki: Michał Tokarzewski (5′), Kacper Waniowski (10′, 55′), Wojciech Lewczuk (75′)

Skład: Fraszczyk – Bancerz (85′ Zacharczuk), B. Lewczuk (85′ Świć), Kozłowski, W. Lewczuk – Walicki (76′ Kamiński), Tokarzewski (76′ Siuciak) E. Waniowski (60′ Osieleniec), Gryczuk – Chomiuk (60′ Karwacki), K. Waniowski.

Rezerwowi: Chilimoniuk.