Żacy na turnieju w Międzyrzecu Podlaskim

Możliwość komentowania Żacy na turnieju w Międzyrzecu Podlaskim  została wyłączona
2728293031
Podopieczni trenera Piotra Krzewskiego w sobotę 11 grudnia wzięli udział w turnieju halowym w Międzyrzecu Podlaskim. Nasi zawodnicy trafili do grupy z UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski, Orlęta Radzyń Podlaski II, DAF 1 Łuków i Lobos Biała Podlaska II.
Zmagania grupowe pozwoliły młodym zawodnikom Victorii na walkę o 9 miejsce w klasyfikacji całych zawodów.
Parczewianie mierzyli się z Champion Biała Podlaska. Nasi chłopcy zwyciężyli ten mecz 1:0 i zajęli 9 miejsce w zawodach po czym zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami🎖

Wśród naszych zawodników indywidualnymi nagrodami zostali uhonorowani:

Najlepszy strzelec drużyny – Igor Domański ⚽️
Najlepszy zawodnik drużyny – Bolek Trociuk 🏅

Gratulujemy chłopakom dzielnej postawy na boisku, dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu i życzymy powodzenia w przyszłości w żółto-czerwono-czarnych barwach 🟡 🔴 ⚫

Krótki komentarz trenera Piotra Krzewskiego:

„Zdobywamy dużo doświadczenia i nauki na przyszłość. Niektórzy z zawodników po raz pierwszy uczestniczyli w takim turnieju, co daje jeszcze większe chęci do rozwoju i dalszej przygody z piłką nożną.”