45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Victoria na własnym boisku w ramach IX kolejki KEEZA A Klasy w dniu wczorajszym pokonała Perłę Sławatycze 8:0. W 8 minucie bramkę zdobył Kacper Waniowski po asyście Mateusza Zdziennickiego. W 16 minucie „Felek” podwyższył na 2:0, strzelając w samo okienko z ponad 20 metrów. W 38 minucie było już 3:0 a bramkę zdobył Eryk Waniowski po asyście Wojciecha Lewczuka. Do przerwy 3:0. W 50 minucie Eryk Waniowski strzałem głową podwyższył na 4:0. 60 minuta i było już 5:0 a bramkę zdobył Kacper Walicki. W 66 minucie w polu karnym faulowany był Mateusz Zdziennicki, a jedenastkę wykorzystał Bartek Lewczuk. W 85 minucie debiutancką bramkę w seniorach zdobył Maciej Dębowczyk. W 90 minucie wynik na 8:0 ustalił Eryk Waniowski, który skompletował hat-tricka. Pewne zwycięstwo 8:0, przyjezdni nie zagrażali bramce strzeżonej przez debiutanta Jakuba Krzewskiego, którego witamy w seniorskiej ekipie.

Perła Sławatycze – Victoria Parczew 0:8 (0:3)

Bramki: Kacper Waniowski (8′, 16′), Eryk Waniowski (38′, 50′, 90′), Kacper Walicki (60′), Bartłomiej Lewczuk (66′ z rzutu karnego), Maciej Dębowczyk (85′).

Skład: Krzewski – Zdziennicki, B. Lewczuk (80′ Sysiak), A. Kozłowski (70′ Zacharczuk), W. Lewczuk – Walicki (88′ D. Kozłowski), Osieleniec, Chomiuk, Bancerz (65′ P. Dębowczyk), K. Waniowski (55′ M. Dębowczyk) – E. Waniowski.

Rezerwowi: Fraszczyk – Dąbrowski.