Drużyny młodzieżowe 16.10

      Możliwość komentowania Drużyny młodzieżowe 16.10 została wyłączona
październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Zawodnicy MKS w ostatnich tygodniach przyzwyczaili nas do zwycięstw, nie inaczej było w ubiegły weekend. Wszystkie grupy pewnie wygrały swoje mecze, a dwie najmłodsze drużyny z uśmiechami na twarzy (co najlepiej obrazuje zdjęcie Żaków Łukasza Dąbrowskiego) zakończyły jesienny cykl turniejów.
Brawo zawodnicy i trenerzy 👏👏👏
🏆 Junior starszy – liga okręgowa BOZPN 🏆
⚽️ Unia Krzywda – Victoria Parczew 1:4 ⚽
🏆Trampkarz starszy – liga okręgowa LZPN 🏆
⚽️ Victoria Parczew – Żyrzyniak Żyrzyn ⚽

❌ Przełożony na inny termin z powodu kwarantanny w drużynie gości.

🏆 Trampkarz młodszy – liga okręgowa BOZPN🏆
⚽️ Krzna Rzeczyca – Victoria Parczew 2:13 ⚽
– Bartosz Kwiatek ⚽⚽⚽⚽⚽⚽
– Oskar Domański ⚽⚽⚽
– Jakub Karpiński ⚽⚽
– Wojciech Olszewski ⚽
– Tymoteusz Rudko ⚽
🏆 Młodzik młodszy – liga okręgowa BOZPN 🏆
⚽️ Lobos Biała Podlaska – Victoria Parczew 0:5 ⚽
– Szymon Kowalski ⚽⚽
– Piotr Capik ⚽
– Bartłomiej Tyborowski ⚽
– Maksymilian Kisielewski ⚽

🏆 Orlik młodszy – turniej w Białej Podlaskiej 🏆

Trener Andrzej Kopiński: „Dzisiejsza sobota była ostatnim dniem turniejów pod patronatem Bialskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Graliśmy z Lobos Biała Podlaska i Lutnią Piszczac. Turniej był udany dla drużyny i zakończony zwycięstwami. Chłopcy grali bardzo dobrze w grze indywidualnej jak i drużynowo. Podsumowując tą rundę muszę pochwalić zaangażowanie chłopaków w treningi jak i dobrą frekwencję na meczach. Zauważalny jest postęp w grze jak i w indywidualnych umiejętnościach. Turnieje w których graliśmy z drużynami mocniejszymi od nas uczyły chłopaków walki i nieustępliwości. Dziękuje chłopakom jak i rodzicom za wytrwałość i zaangażowanie w rozwój zawodników i swoich dzieci oczywiście👍.

My nadal trenujemy by być coraz lepszym i piąć się na szczyty.”

🏆 Żak młodszy – turniej w Parczewie🏆

Trener Łukasz Dąbrowski: „Ostatki za nami!!! Koniec ligowych zmagań z żakami Victorii – dziś nie dojechały dwa zespoły z Amplus Łuków i TOP54. Ale udało się zagrać turniej 6-zespołowy dzięki odwiedzinom UKS2 Międzyrzec Podlaski, która wystawiła dwa zespoły! Dużo grania nie na jednym, nie na dwóch, a na trzech boiskach MOSiR Parczew. Każdy dostał swoje minuty na boisku, jedni mniej, drudzy trochę więcej, ale gry było po uszy. Zaangażowania i woli walki nie mogę odmówić nikomu z mojej drużyny, jednak to nad czym musimy pracować to technika i aspekt gry 1×1. Mamy całą zimę i głęboko wierzę, że wyjdziemy jeszcze mocniejsi.

Nie chowamy się do hali, bo póki pogoda dopisuje to działamy na dworze i pracujemy.”