6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Żółto-czerwono-czarni wygrywają derby z Dębem 2:1. Zaczęło się świetnie, piłka do Kacpra Waniowskiego, ten uderza sprzed szesnastki bramkarz odbija piłkę do której dopada Eryk Waniowski i strzałem głową wyprowadza MKS na prowadzenie już w pierwszej minucie. W dwudziestej minucie podopieczni trenera Roberta Różańskiego podwyższają na 2:0. Długa piłka od Tomasza Świcia, obrońcy pod presją Eryka Waniowskiego wybijają piłkę na 20 metr, gdzie był niepilnowany Adrian Kozłowski. Kapitan MKS oddaje kapitalny strzał z powietrza i piłka wpada za plecy bramkarza do bramki. Prowadzimy 2:0, kontrolujemy mecz i jesteśmy bliscy by podwyższyć na 3:0 jednak brakuje skuteczności.

Druga połowa bardziej wyrównana i nerwowa. Goście dążyli do zdobycia bramki nie przebierając w środkach na co pozwalał arbiter zawodów. W 75 minucie Dąb zdobywa bramkę kontaktową i do końca spotkania wynik wisi na włosku. Ostatecznie wygrywamy te derby 2:1 po świetnej pierwszej i nieco słabszej drugiej połowie, wygrywa drużyna lepsza.

Kolejny krok zrobiony, a już za tydzień mecz w Leśnej Podlaskiej.