9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
W ubiegłą niedzielę w spotkaniu 1. rundy Pucharu Polski grupa Biała Podlaska rozegranym w Jabłoniu, Victoria po bramkach Kacpra Waniowskiego i Łukasza Zacharczuka pokonała Olimpię Jabłoń 2:0.
Żółto-czerwono-czarni objęli prowadzenie w 18 minucie Łukasz Zacharczuk zagrał prostopadłą piłkę do Kacpra Waniowskiego, który znalazł się sam na sam z bramkarzem i strzałem przy słupku otworzył wynik. W 26 minucie było 2:0. Kamil Łazuka oddał strzał na bramkę, bramkarz gospodarzy odbił piłkę a ta ponownie trafiła do Łazuki, który dograł futbolówkę do Łukasza Zacharczuka, a pomocnik żółto-czerwono-czarnych strzałem głową podwyższył prowadzenie Victorii a jak się później okazało ustalił wynik spotkania.
Victoria zwycięża Olimpię i melduje się w drugiej rundzie Pucharu, która odbędzie się w przyszły weekend.
@[100057183560924:2048:Olimpia Jabłoń] – Victoria Parczew 0:2 (0:2)
Bramki: Kacper Waniowski (18′), Łukasz Zacharczuk (26′).
Skład: Rucikowski – Świć, B. Lewczuk (46′ Bodziak (53′ Sysiak)), A. Kozłowski, Chilimoniuk – Tokarzewski, Osieleniec (65′ M. Dębowczyk), Zacharczuk, Łazuka (80′ D. Kozłowski), Walicki (46′ Małek) – Waniowski.
Rezerwowi: Fraszczyk.