Możliwość komentowania Zwycięstwo na koniec sezonu została wyłączona
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Victoria pokonała dziś na wyjeździe Perłę Sławatycze 4:1. Bramki zdobyli Tomasz Świć (2), Paweł Dębowczyk oraz Piotr Krzewski.
Pierwsza połowa zdecydowanie ze wskazaniem na Victorię, niestety piłka nie chciała wpaść do bramki, co prawda piękną bramkę po szybko rozegranym rzucie wolnym z Pawłem Dębowczykiem zdobył Piotr Krzewski jednak arbiter gola nie uznał i nakazał powtórzyć rzut wolny. Na przerwę zespoły schodziły przy bezbramkowym remisie.
Druga połowa to zdecydowanie skuteczniejsza gra parczewian. W 60 minucie Kuba Bancerz dośrodkowuje z rzutu rożnego do piłki dopada Tomasz Świć i strzałem głową otwiera wynik meczu. Pięć minut później ponownie rzut rożny wykonywany przez Bancerza, piłka spada pod nogi Pawła Dębowczyka, który podaje do Tomasza Świcia, a ten uderza tuż przy słupku i stoper Victorii cieszy się z drugiej bramki w tym meczu. W 75 minucie kolejny rzut rożny, najwyżej wyskakuje Paweł Dębowczyk i zdobywa bramkę głową na 3:0. Asystentem ponownie Jakub Bancerz.
W 85 minucie miejscowi po rzucie wolnym i zamieszaniu w szesnastce Victorii zdobywają bramkę honorową. Ostatnie słowo należało do Victorii, a konkretnie Piotra Krzewskiego. W 90 minucie piłkę na prawe skrzydło dostał Jakub Bancerz dośrodkował w pole karne wprost na głowę Piotrka, a najskuteczniejszy zawodnik żółto-czerwono-czarnych strzałem głową ustalił wynik meczu i Victoria kończy sezon zwycięstwem 4:1. W końcówce spotkania debiut zaliczył nasz Trener Robert Różański.
Oby Kuba utrzymał poziom asyst w meczu w przyszłym sezonie, a o zwycięstwa nie musimy się martwić z formą Piotrka!
Perla – Victoria Parczew 1:4 (0:0)
Bramki: Tomasz Świć (60′, 75′), Paweł Dębowczyk (65′), Piotr Krzewski (90′).
Skład: Fraszczyk – Zacharczuk, Świć, Kozłowski, Chilimoniuk – Bancerz, P. Dębowczyk (80′ Sysiak), Osieleniec, Krzewski, Małek – M. Dębowczyk (85′ Różański).