78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Victoria rozbiła dziś Red Sielczyk (Biała Podlaska) 5:1 choć do przerwy po słabej grze parczewianie przegrywali 0:1. W meczu zadebiutował dotychczas występujący w juniorach Marcin Chilimoniuk, notując bardzo dobry występ.
Mecz rozpoczął się z delikatnym opóźnieniem ponieważ goście stwierdzili, że nasze koszulki będą im się mylić z ich strojami… wobec czego sędzia zarządził zmianę koszulek przez nasz zespół.
Pierwsza połowa do zapomnienia. Goście objęli prowadzenie bo błędzie wynikającym z braku komunikacji w naszej defensywie. W ofensywie nasz zespół także nie zrobił zbyt wiele wobec czego na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:1.
Druga połowa, zupełnie inna i o wiele lepsza w wykonaniu gospodarzy. Już 2 minuty po wznowieniu gry Piotr Krzewski strzałem z dystansu wyrównał. W 50 minucie podopieczni trenera Roberta Różańskiego objęli prowadzenie. Kamil Łazuka uderzył zza szesnastki piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Gospodarze nadawali ton grze i w 65 minucie udokumentowali przewagę zdobywając trzecią bramkę. Piotr Krzewski opanował piłkę na 16 metrze i strzałem z woleja pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi. W 78 minucie notujący drugi występ w seniorach Kacper Małek pokazał się z bardzo dobrej strony. Otrzymał piłkę na wolne pole od Jakuba Bancerza i wykorzystując swoją szybkość wyprzedził defensorów, wbiegł w pole karne, po minięciu stopera gości oddał strzał na bramkę jednak drugi ze stoperów zdołał zablokować uderzenie ale zrobił to ręką. Ewidentna jedenastka, piłka ustawiona na wapnie przez Piotra Krzewskiego, który w takich sytuacjach się nie myli i skompletował hat-tricka. Piotrkowi 3 bramki okazały się nie satysfakcjonującym osiągnięciem dlatego w 90 minucie wykonał indywidualny rajd, wbiegł w pole karne i oddał strzał lewą nogą pod poprzeczkę – bramkarz bez szans.
Sędzia zakończył spotkanie a nasz zespół wreszcie mógł cieszyć się z kompletu punktów. Do korzystnego wyniku należy dodać, że dobre i obiecujące występy zaliczyli juniorzy wchodzących do zespołu seniorów.
Bramki: Krzewski Piotr (47′, 65′, 78′ z rzutu karnego, 90′), Łazuka Kamil (50′).
Skład: Rucikowski – Zacharczuk (90′ Sysiak), Świć, Kozłowski, Walicki (46′ Chilimoniuk) – Bancerz, Tokarzewski, Szymański, Krzewski, Łazuka (65′ Małek) – P. Dębowczyk (85′ M. Dębowczyk)
Rezerwowy: Fraszczyk.