Możliwość komentowania Porażka w derbach została wyłączona
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Victoria przegrała w ostatniej kolejce rozegranej w niedzielę 23.05.2021 r. w derbach w Dębowej Kłodzie 1:2.
Juz w 5 minucie arbiter dopatrzył się przewinienia na napastniku Dębu. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i objęli prowadzenie. W 10 minucie miejscowi podwyższyli prowadzenie. Rzut wolny na 18 metrze i piłka ląduje w okienku bramki Victorii. Pierwsza część spotkania kończy się zwycięstwem gospodarzy 2:0.
Po przerwie w 55 minucie po indywidualnej akcji Kacpra Walickiego i zagraniu w pole karne Piotr Krzewski lobując bramkarza zdobywa bramkę kontaktową. W 80 minucie arbiter ponownie dyktuje jedenastkę dla Dębu. Tym razem górą jest Łukasz Rucikowski broniąc strzał napastnika Dębu. W 90 minucie Wojciech Szymański był bliski wyrównania jednak po jego uderzeniu piłka trafia w słupek. Mecz zakończył się zwycięstwem Dębu 2:1.
Dąb Dębowa Kłoda – Victoria Parczew 2:1 (2:0)
Bramka: Piotr Krzewski (55′)
Skład: Rucikowski – Świć (56′ Bancerz), Tokarzewski (56′ Szymański), Lewczuk  Osieleniec – Zacharczuk (85′ M. Dębowczyk), Kozłowski, Nurzyński (60′ P. Dębowczyk), Łazuka – Walicki, Krzewski.
Rezerwowi: Fraszczyk – Sysiak.