78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Dziś Victoria w meczu wyjazdowym pokonała Agrosport Leśna Podlaska 1:0 po bramce Michała Tokarzewskiego. Mecze w Leśnej Podlaskiej nigdy do łatwych nie należą, specyficzne boisko na którym ciężko o składną grę zdecydowanie sprzyja gospodarzom. Jednak twarda gra i duże  zaangażowanie pozwoliły Victorii na kontrolę spotkania szczególnie w defensywie. Bramka dla żółto – czerwono – czarnych padła w 36 minucie. Aut w pole karne rzucił Krzysztof Bodziak Michał Hulajko wygrał pojedynek główkowy zgrywając piłkę do Michała Tokarzewskiego a ten z najbliższej odległości zdobył bramkę jak się później okazało był to gol na wagę 3 punktów. W drugiej połowie na ostatnie 10 minut na boisku pojawił się Robert Brzozowski, który po ponad rocznej przerwie zdecydował się wrócić do gry i już w jednej z pierwszych okazji zademonstrował swoje umiejętności trafiając z ok. 18 metrów w spojenie słupka z poprzeczką. Chwilę później Eryk Waniowski oddał strzał na bramkę, golkiper gospodarzy odbił piłkę, która trafiła w poprzeczkę i wyszła poza boisko. Mecz zakończył się skromnym ale jakże ważnym zwycięstwem Victorii.

W dzisiejszym spotkaniu pomimo, że był to wyjazd Victorie wspierała grupa kibiców, którzy przywieźli ze sobą do Leśnej Podlaskiej klubową flagę. W imieniu wszystkich zawodników chcieliśmy serdecznie Wam podziękować za wsparcie!!!

Agro –  Victoria Parczew 0:1 (0:1)

Bramka: Michał Tokarzewski (36′)

Skład: Rucikowski – Świć, B. Lewczuk, Tokarzewski, Bodziak (65′ Bancerz) – Zacharczuk, Krzewski, Tabeński (80′ Brzozowski), Walicki – Hulajko, Waniowski.

Rezerwowi: Gołacki – Ausztol, Siuciak, Turowski, Nurzyński.