Trampkarze z kolejną wygraną

      Możliwość komentowania Trampkarze z kolejną wygraną została wyłączona
wrzesień 2020
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Trampkarz Starszy naszego klubu po dobrym meczu zdobywa 3 pkt. z OSiR „Łada” Biłgoraj! Drużyna została prowadzona w tym meczu przez trenera Dariusza Dziubę – który przyniósł jak widać szczęście młodym piłkarzom! Wszystkie bramki w tym meczu strzelili nasi zawodnicy i nie pozwolili by przeciwnik zaskoczył Dawida Ludwinowskiego!
😬 Pierwsza połowa pokazała że trochę baliśmy się rywala który wyglądał jak junior starszy  lecz w naszej grze dużo się kleiło i piłkarsko byliśmy lepsi ! Fizycznie i siłowo niekoniecznie. Jedyną bramkę w tej połowie zaliczył Jakub Makaruk 9′ trafiając do własnej bramki…  ! (niespecjalnie) …następnie obita była poprzeczka i słupek przez zespół z Biłgoraja a nam totalnie nie szło pod bramką gości…
Druga część meczu dała stary obraz gry…rywal nas dusił…aż opadł z sił i mogliśmy rozwinąć swoje skrzydła! Na 1-1 po stałym fragmencie bitym przez kapitana zespołu Łukasza Brygułę trafił Gabriel Saczuk w 53′  ! Nadzieje i wiara momentalnie wróciła w naszą drużynę i gdyby lepsze decyzje i strzały tych goli mogłoby być zdecydowanie więcej ! Drugą asystę w tym meczu zaliczył Bryguła, a prowadzenie strzałem głową dał Damian Mroczek!  w 63′. Na nasze nieszczęście i szczęście rywali więcej goli nie zobaczyliśmy! Kawał TYTANICZNEJ pracy wykonał Kacper Pietruszewski, który musiał sobie radzić z większym od siebie zawodnikiem Biłgoraja i w środku boiska harował za 2!
Brawa za WALKĘ do KOŃCA !!! I Parę naprawdę pięknych akcji 

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/victoria-parczew,osir-bilgoraj,2643918.html