Dobra druga połowa to za mało by zdobyć punkty…

Możliwość komentowania Dobra druga połowa to za mało by zdobyć punkty… została wyłączona
282930

W niedzielnym spotkaniu Victoria na własnym boisku przegrała z Krzną Rzeczyca 2:3. Goście objęli prowadzenie w 10 minucie po rzucie rożnym. Niestety w pierwszej połowie padły jeszcze dwie bramki dla przyjezdnych i po 45 minutach było 0:3. Na drugą część Victoria wyszła z nastawieniem by odwrócić losy spotkania i zdobyć punkty. Parczewianie zagrali o wiele lepsze drugie 45 minut czego efektem były dwie bramki Kamila Łazuki. W końcówce spotkania zespół MKS był bliski wyrównania jednak piłka po strzale Kacpra Walickiego zatrzymała się na słupku. W 89 minucie sędzia podczas jednej akcji wyrzucił z boiska dwóch zawodników Victorii Adriana Kozłowskiego i Bartka Lewczuka. Mecz zakończył się przegraną Victorii 2:3. Jedyne co może cieszyć to postawa Victorii w drugiej połowie, jednak mecz trwa 90 a nie 45 minut. Za tydzień Victoria pauzuje z powodu wycofania się z rozgrywek zespołu z Janowa Podlaskiego. Następne spotkanie za dwa tygodnie w Leśnej Podlaskiej.

Victoria Parczew – Krzna Rzeczyca  2:3 (0:3)

Bramki: Łazuka (61′, 65′) – (10′), (30′), (42′).

Czerwona kartka: Adrian Kozłowski (89′ za dwie żółte), Bartłomiej Lewczuk (89′ za dwie żółte).

Skład: Rucikowski – Świć (70′ Lewczuk), Kozłowski, Zacharczuk – Zdziennicki (60′ Tokarzewski), Tabeński, Turowski, Walicki, Krzewski (80′ Hulajko) – Waniowski (65′ Bancerz), Łazuka.

Rezerwowi: Gołacki – Nurzyński, Osieleniec.