Zwycięstwo po ciężkim meczu w Kobylanach.

Możliwość komentowania Zwycięstwo po ciężkim meczu w Kobylanach. została wyłączona
282930
W ubiegłą niedzielę 30 sierpnia seniorzy MKS zmierzyli się w Kobylanach z miejscową Twierdzą. Po 16 minutach gry Victoria prowadziła 3:0. W jednej z pierwszych akcji spotkania Albert Chomiuk dorzucił piłkę w pole karne, a akcję wykończył Kamil Łazuka i było 1:0. Pięć minut później Michał Hulajko zagrał w pole karne, piłkę przepuścił Tomasz Tabeński, a Kamil Łazuka znalazł się sam na sam z bramkarzem i zdobył drugą bramkę. W 16 minucie Victoria zdobyła bramkę po kopi akcji na 1:0, tylko tym razem asystował Łazuka, a strzelał Chomiuk. Po trzecim golu Victoria spuściła z tonu i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0.
Drugą część dobrze rozpoczęli miejscowi szybko strzelone dwie bramki i zrobiło się 3:2. W 63 minucie obrońca miejscowych obejrzał czerwoną kartkę i wydawać się mogło że będzie łatwiej, a tymczasem mimo osłabienia, chwilę później Twierdza wyrównała. Na nasze szczęście ostatnie słowo należało jednak do MKS. W 88 minucie dorzucenie Mateusza Zdziennickiego w pole karne z zimną krwią wykorzystał Albert Chomiuk. Mecz zakończył się zwycięstwem 4:3 i trzy punkty pojechały do Parczewa.

Twierdza Kobylany – Victoria Parczew 3:4 (0:3).

Bramki: (48′), (53′), (65′) – Kamil  Łazuka (4′, 9′), Albert Chomiuk (16′, 88′).

Skład: Rucikowski – Świć, Kozłowski, Osieleniec – Zacharczuk (60′ Zdziennicki), Lewczuk (46′ Nurzyński), Tabeński, Walicki, Hulajko (80′ Siuciak) – Łazuka (70′ Bancerz), Chomiuk.
Rezerwowy: Gołacki.