Wysoka porażka z kandydatem do awansu w II kolejce A klasy

Możliwość komentowania Wysoka porażka z kandydatem do awansu w II kolejce A klasy została wyłączona
31
Nie tak miało wyglądać niedzielne popołudnie na stadionie w Parczewie. Victoria uległa Rogo Rogoźnica aż 0:4 choć do 65 minuty był bezbramkowy remis i to zespół z Parczewa był bliższy objęcia prowadzenia. Niestety w 65 minucie szybko wykonany aut przez gości i złe ustawienie Victorii złożyły się na bramkę na 1:0. W ostatnich 20 minutach przyjezdni dołożyli jeszcze 3 bramki i skończyło się na wysokim 0:4 choć z pewnością z przebiegu gry na tak wysoką porażkę Victoria nie zasłużyła jednak liczy się to co wpadnie do bramki. Kolejny mecz przed naszym zespołem już w najbliższą niedzielę w Kobylanach, w których ciężko nam zdobywa się punkty – trzymamy kciuki za 3 punkty!
Victoria Parczew – MKS ROGO Rogoźnica 0:4 (0:0)
Bramki: 65′, 72′, 78′, 87′.
Skład: Gołacki – Świć (66′ Zdziennicki), Lewczuk (80′ Hulajko), Szajda, Osieleniec – Zacharczuk (60′ Chomiuk), Tabeński, Kozłowski, Walicki (73′ Siuciak), Turowski (55′ Łazuka) – Waniowski.
Rezerwowi: Staniukiewicz – Bancerz.