Możliwość komentowania ZIMNY PRYSZNIC W MIĘDZYRZECU PARCZEWSKICH TRAMPKARZY została wyłączona
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

W środę 19.08.2020 r. na inaugurację rundy jesiennej LWTS ulegliśmy gospodarzom:

Huragan Międzyrzec Podlaski 5-2 MKS Victoria Parczew

Nie tak pierwszy mecz wyobrażali sobie młodzi piłkarze Victorii, gospodarze zawodów byli mało gościnni i zaaplikowali NAM aż 5 goli.
Pierwsza połowa była dosyć wyrównana …do momentu utraty pierwszej bramki. Strzał za kołnierz Dawida Ludwinowskiego z 35m otworzył wynik…w 25′. 10minut później było 2-0 …a nasza cała obrona zaspała gdyż zawodnicy Huraganu we dwójkę poradzili sobie z naszą 4 obrońców  ! Po naszej stronie dobre okazje mieli Damian Mroczek, Salamon Piotr czy Kacper Pietruszewski ale nie ,,siadło”! w drugiej połowie nie było lepiej z kontuzjami zeszli Makaruk Bartek, Bober Dominik , Dębowczyk Robert oraz kapitan Makaruk Jakub, a grę na siebie musieli wziąć rezerwowi… Kolejne trafienia wisiały w powietrzu i gospodarze dopięli swego jeszcze 3 razy. W końcówce udało się zmniejszyć stratę pięknym trafieniem z dystansu Łukasza Bryguły, a ostateczny wynik ustalił trafiając do pustej bramki po asyście Damiana Mroczka – Patryk Marciniak.