6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Dnia 18.05.2019r. grupa Trampkarzy rozegrała mecz na własnym stadionie, a ich przeciwnikiem był Żyrzyniak Żyrzyn. Wszystko przebiegało według planu i już od 6 min. celnym strzałem na bramkę gości popisał się Jan Wrzesiński, który jest skrzydłowym pomocnikiem Victorii. Szybko zdobyta bramka pozwoliła kontrolować spotkanie, a kolejne bramki były kwestią czasu. Do przerwy drużyna z Parczewa prowadziła już 5-0, zbliżając się pewnym krokiem do zwycięstwa. W drugiej połowie meczu nastąpiły diametralne zmiany w szeregach gospodarzy. Trener postanowił dać szansę każdemu z drużyny na wykazanie się pod bramką przeciwnika, zmieniając pozycję typowo defensywnych zawodników w miejsce pomocy i ataku. Mecz zakończył się bardzo dobrym wynikiem 9-2 i umocnił morale młodych zawodników.
Strzelcy: Mroczek K. x3, Mroczek D. Matejczuk M. Szyszkowski K. Chlibiuk P. Wrzesiński J. Utykański H.

Skład: Mroczek K. , Mroczek D. Matejczuk M. Szyszkowski K. Chlibiuk P. Wrzesiński J. Utykański H.
Karpik K. Paterek K. Speciał H. Pilarski D. Przekora J. Parulski K. Dębowczyk R. Przekora R.